Author Archives: Ondřej Vopravil


Oct
04

První pořádná akce…

Ahoj běžci, cyklisti, návštěvníci,
dne 22.10 (sobota) od 9:30 se bude konat první oficiální veřejná dobrovolná akce na téma „Vybuduj si svou část běžecké trasy“. Akci organizuje město Most ve spolupráci s námi a za finanční podpory společnosti United Energy. Sraz účastníků bude u rybníčku nahoře na Resslu. Uvítáme, pokud si přinesete i vlastní nářadí (hrábě, lopata, krumpáč, motyka, rýč, rukavice, dobré boty…), pro ostatní bude základní pracovní nářadí k dispozici. V případě potřeby kontaktujte nás (info@greenrunner.cz, tel.: 605 858 293), nebo pracovníky magistrátu paní Ing. Ivu Mazurovou (e-mail: iva.mazurova@mesto-most.cz, tel.: 602 384 839) nebo Ing. Marii Divišovou (e-mail: marie.divisova@mesto-most.cz, tel.: 734 417 260). Bližší informace budou uváděny rovněž na facebooku @greenrunner.cz

Velmi děkujeme za podporu:-)Sep
11

ZAČÍNÁME

10.9 2016 jsme začali s výstavbou stezky. No… “Výstavbou” :) Udělali jsme zkušebních cca 15 metrů. Každopádně každý kousek dobrý. Po vytyčení stezky v celé délce, nebo alespoň na částí se bude moci začít pořádně. Tady je malé videiko ze začátku. :)

Mar
10

Nový web k projektu

Dnes byla zprovozněna osnova webové prezentace, zatím v testovacím režimu. Připravujeme fotografickou prezentaci a podrobnější informace k projektu.