Category: Akce

Apr
03

Ressl Kros Run 2024

Milí přátelé běhu, po roce jsme se probudili z letargie a rozjíždí se tak příprava dalšího ročníku závodu Ressl Kros Run. Již byla spuštěna registrace na závod a upraveny propozice. V loňském roce se osvědčil dřívější start psů a letos zkusíme ještě jedu změnu a to na místo hromadného staru psích miláčků zkusíme start intervalový. Ještě diskutujeme, jak na to, zda jednotlivě, nebo po menších skupinkách. Pokud má někdo nějaká doporučení, ať dá vědět.
Apr
11

42. akce dobrovolníků na výstavbě stezky

Ve čtvrtek 11. 4. 2019 pořádáme 42. veřejnou dobrovolnickou akci na výstavbě lesní stezky GreenRunner. Sraz dobrovolníků je v 17:00 u rybníčku na Resslu. Pokračovat se bude na úseku č. 3 (v prostoru nad koupalištěm).

Pozvánka_akce-42


Feb
21

Ressl Kros Run 2019

Facebook_Ressl Cros Run_2019

 

Rádi bychom Vás pozvali na druhý ročník běžeckého závodu Ressl Kros Run, který se bude konat na vrchu Ressl v Mostě. Hlavním pořadatelem je Statutární město Most a spolek GreenRunner.cz. Informace o závodě naleznete zde.Oct
25

Akce dobrovolníků – čtvrtky

Všechny zdravím, zhledem k tomu, že se mění o víkendu čas, jsou čtvrteční brigádičky ukončeny. Dále budou podle časových možností a počasí vyhlašovány na sobotu.Sep
26

37. akce dobrovolníků na výstavbě stezky

Ve čtvrtek 27. 9. 2018 pořádáme 37. veřejnou dobrovolnickou akci na výstavbě lesní stezky GreenRunner. Sraz dobrovolníků je v 16:00 na úseku č. 9, respektive u přístřešku “Vebr” poblíž devátého úseku.

Pozvánka_akce_37